Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Ürünlerimizin teslimatı Ankara içine ücretsiz teslimat ve montaj (aydınlatma ürünleri hariç) olarak gönderilmektedir.Siparişler ürünün stok dumuna göre imalat sürecine tabidir.

Siparişinizin özellikleri ve diğer hususlara bağlı olarak süre danışmanlarımız tarafından sizinle istişare halinde tespit edilir.


Siparişinizin size iletilen teslimat tarihinden önce  montaj ekiplerimiz tarafından aranarak uygun olduğunuz saat belirlenip randevu verilir takiben teslimatınız gerçekleşir.

Siparişlerinizde yapacağınız değişiklikleri siparişinizi takip eden 3 iş günü içerisinde bize bildirmeniz önemle rica olunur.


Lütfen Ankara dışı siparişleriniz için ayrıca bilgi alınız.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0312 312 31 32 numaralı telefon a bildirin ve  durumu info@masifmobilya.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.